Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
