Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Book outline
be: Структура кнігі

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Field types
be: Тыпы палёў
