Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Field types
cs: Typy polí
