Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: Publishing options
cy: Dewisiadau cyhoeddi

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Comment settings
cy: Gosodiadau sylw

en: URL path settings
cy: Gosodiadau llwybr URL

en: Book outline
cy: Amlinelliad o'r llyfr

en: Revision information
cy: Gwybodaeth diwygiad
