Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Menu settings
da: Menu

en: Comment settings
da: Kommentarer

en: URL path settings
da: Alternativ URL

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Book outline
da: Indholdsfortegnelse

en: Revision information
da: Versioner

en: Field types
da: Felttyper
