Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Authoring information
de: Informationen zum Autor

en: Publishing options
de: Veröffentlichungseinstellungen

en: Usability
de: Bedienbarkeit

en: Menu settings
de: Menüeinstellungen

en: Comment settings
de: Einstellungen für Kommentare

en: OG description
de: OG-Beschreibung

en: URL path settings
de: URL-Pfadeinstellungen

en: Notification settings
de: Benachrichtigungseinstellungen

en: Book outline
de: Inhaltsverzeichnis

en: Revision information
de: Revisionsinformation

en: Preview button
de: Vorschau-Schaltfläche

en: Field types
de: Feldtypen
