Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Publishing options
es: Opciones de publicación

en: Usability
es: Usabilidad

en: Menu settings
es: Opciones del menú

en: Comment settings
es: Opciones de comentarios

en: URL path settings
es: Opciones de ruta URL

en: Notification settings
es: Opciones de aviso

en: Book outline
es: Índice del libro

en: Revision information
es: Información de la revisión

en: Field types
es: Tipos de campo
