Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Field types
et: Väljade tüübid
