Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Book outline
gl: índice

en: Revision information
gl: Información da revisión
