Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: OG description
he: תיאור קבוצה אורגנית

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה
