Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Comment settings
hu: Hozzászólás-beküldési beállítások

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: Book outline
hu: Könyvvázlat

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Preview button
hu: Előnézet gomb

en: Split Summary Button
hu: Bevezető és törzs elválasztása gomb

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Submit button value
hu: Beküldés gomb felirata
