Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: Publishing options
ja: 掲載オプション

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: Comment settings
ja: コメントの設定

en: URL path settings
ja: URLエイリアスの設定

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Book outline
ja: ブックアウトライン

en: Revision information
ja: リビジョン情報

en: Field types
ja: フィールドタイプ
