Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: Revision information
jv: Katrangan revisi
