Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
