Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە
