Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Field types
nl: Veldtypes
