Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Book outline
nn: Bokstruktur

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon
