Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Publishing options
oc: Opcions de publicacion

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Comment settings
oc: Paramètres dels comentaris

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Book outline
oc: Structure del libre

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions
