Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: URL path settings
pl: Adres

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Book outline
pl: Konspekt książki

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Field types
pl: Typy pól
