Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Comment settings
fa: تنظیمات نظر

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: Revision information
fa: اطلاعات تنقیح
