Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Usability
ru: Доступное

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Comment settings
ru: Настройки комментариев

en: OG description
ru: OG описание

en: URL path settings
ru: Настройки адресов

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Book outline
ru: Оглавление книги

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Field types
ru: Типы полей
