Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer

en: OG description
sv: OG beskrivning

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Book outline
sv: Bokdisposition

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Field types
sv: Fälttyper
