Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: Usability
th: การใช้งาน

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Book outline
th: หนังสือ

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
