Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Usability
uk: Зручність у використанні

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: OG description
uk: OG опис

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Preview button
uk: Кнопка передперегляду

en: Field types
uk: Типи полів
