Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Publishing options
vi: Tùy chọn xuất bản

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Comment settings
vi: Cài đặt bài bình luận

en: OG description
vi: Ghi chú OG

en: URL path settings
vi: Thiết lập đường dẫn URL

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo

en: Book outline
vi: Cấu trúc sách

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt
