Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Field types
az: Sahə növləri
