Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция
