Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Comment settings
bs: Postavke komentara

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: Book outline
bs: Zabilješke knjige

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji
