Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Book outline
ca: Esquema del llibre

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Field types
ca: Tipus de camps
