Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj
