Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Field types
eu: Eremu motak
