Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: Book outline
fi: Kirjan hierarkia

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Field types
fi: Kenttätyypit
