Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji
