Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
it: Informazioni sull'autore

en: Publishing options
it: Opzioni di pubblicazione

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Comment settings
it: Impostazioni dei commenti

en: URL path settings
it: Impostazioni percorso URL

en: Notification settings
it: Impostazioni notifiche

en: Book outline
it: Struttura del book

en: Revision information
it: Informazione sulla revisione

en: Field types
it: Tipi di campo
