Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija
