Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
pt: Informação de autoria

en: Publishing options
pt: Opções de publicação

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Comment settings
pt: Definições dos comentários

en: URL path settings
pt: Configurações de URL

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação

en: Book outline
pt: Estrutura do livro

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: Field types
pt: Tipos de campo
