Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice
