Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Comment settings
te: వ్యాఖ్య అమరికలు

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
