Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Publishing options
tr: Yayınlama seçenekleri

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Comment settings
tr: Yorum ayarları

en: OG description
tr: OG açıklaması

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Book outline
tr: Kitap anahattı

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Split Summary Button
tr: Özeti Kes Düğmesi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: OG membership requests
tr: OG üyelik istekleri
