Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར
