Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Book outline
el: Διάρθρωση βιβλίου

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
