Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Authoring information
fr: Informations de publication

en: Publishing options
fr: Options de publication

en: Menu settings
fr: Paramètres du menu

en: Comment settings
fr: Paramètres des commentaires

en: OG description
fr: Description du groupe (OG)

en: URL path settings
fr: Paramètres des chemins d'URL

en: Notification settings
fr: Paramètres de notification

en: Book outline
fr: Structure du livre

en: Revision information
fr: Informations sur les versions

en: Preview button
fr: Bouton d'aperçu

en: Field types
fr: Types de champs
