Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Publishing options
hi: प्रकाशन विकल्प

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग

en: Comment settings
hi: कमेन्ट की स्थापनायें

en: Book outline
hi: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी
