Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
id: Informasi penulisan

en: Publishing options
id: Opsi penerbitan

en: Menu settings
id: Pengaturan menu

en: Comment settings
id: Pengaturan komentar

en: URL path settings
id: Pengaturan path URL

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: Book outline
id: Kerangka buku

en: Revision information
id: Informasi revisi

en: Field types
id: Jenis bidang isian
