Simplify Node Add (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Comment settings
is: Stillingar ummæla

en: URL path settings
is: Stillingar URL slóða

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur

en: Field types
is: Tegundir svæða
