Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: OG description
lt: OG aprašymas

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Field types
lt: Laukelių tipai
