Simplify Node Add (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Field types
sk: Typy polí
