Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer message
am: የግርጌ መልዕክት

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
