Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Comments
be: Каментары

en: Help
be: Дапамога

en: Footer message
be: Паведамленьне напрыканцы старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Send
be: Адаслаць

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
