Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Help
bs: Pomoć

en: Send
bs: Pošalji

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Search this site
bs: Pretraži ove stranice
